eCommerce Solutions

Dlaczego warto śledzić ecommerce-solutions.pl?

Cześć. Cieszę się, że tutaj jesteś!

Mam na imię Michał i jestem twórcą ecommerce-solutions.pl

Od kilku lat zawodowo zajmuje się wdrażaniem i optymalizacją sprzedaży w kanałach e-commerce oraz digital marketingiem, które zazwyczaj idą ze sobą w parze.

Dlaczego warto śledzić ecommerce-solutions.pl?

Prowadzisz aktualnie sprzedaż na Allegro, Amazon lub eBay ale wyniki nie są dla Ciebie zadowalające?

Może planujesz wejście lub rozszerzenie działalności na któryś z powyższych Marketplace’ów i potrzebujesz sprawdzonej wiedzy „z czym to się je”?

Szukasz wiedzy w stylu 'best practises’ jeśli chodzi o e-commerce lub digital marketing?

Jeśli przynajmniej na jedno z powyższych pytań odpowiedź brzmi TAK – ten blog jest dla Ciebie.

Dlaczego stworzyłem tę stronę?

Możesz zastanawiać się dlaczego piszę artykuły na ten blog i poświęcam na niego swój prywatny czas. Powodów jest kilka:

  • zauważyłem, że w polskim internecie zdecydowanie brakuje praktycznej, usystematyzowanej wiedzy popartej doświadczeniem jeśli chodzi o sprzedaż na Amazon. Większość informacji jakie znajdziesz wyszukując w polskim Google hasła dotyczące sprzedaży na Amazonie to oferty drogich kursów w stylu „Jak sprzedawać na Amazon i pracując 3 godziny dziennie zarabiać kilkadziesiąt tysięcy złotych miesięcznie” – to ściema. Oczywiście Amazon oferuje ogromne możliwości rozwoju biznesu, ale musisz wiedzieć, że jest to zarazem najtrudniejszy w obsłudze i panujących zasadach Marketplace wymagający starannie przemyślanej strategii i przygotowania.
  • większość wiedzy z zakresu e-commerce i digital marketingu sam zdobywałem z różnych stron za darmo, dlatego sam również chciałbym dzielić się moimi doświadczeniami, aby materiały, które tu znajdziesz pomagały zwiększać sprzedaż w Twoich istniejących kanałach e-commerce lub pozwoliły Ci dowiedzieć się więcej na temat kanałów, w których dopiero planujesz rozpocząć sprzedaż – na przykład na Amazon.
  • z natury lubię dzielić i wymieniać się doświadczeniami oraz pomysłami – mam nadzieję, że również tutaj będę miał okazję do dyskusji i wymiany doświadczeń z Wami, drodzy czytelnicy 🙂

Jak możesz się ze mną skontaktować?

Napisz do mnie poprzez formularz kontaktowy lub porozmawiajmy na LinkedIn.